20$2Surf

20$2Surf ( registrace zdarma klikni na banner )  DOPORUČUJI

make cash

 

Co je 20Dollars2Surf ?

Je to společnost, která zprostředkovává reklamu od inzerentů ke koncovým uživatelům. Reklama je zprostředkovávána pomocí surfbaru, který si vy jako koncový uživatel musíte nainstalovat. Tento surfbar neobsahuje žádný spyware a opravdu se v něm zobrazuje pouze reklama. Surfbar spustíte a za každou minutu získáte 1 bod na svůj účet. Tyto body se sčítají a na konci měsíce se převedou na reálné peníze. Přibližně se 1000 bodů = $0.1. Surfbar lze na ploše posunout kamkoliv, jen nejde schovat. Surfbar je o velikosti 468×60, dá se s ním normálně pracovat a po menším zvyku si ho ani nevšímáte.

Výdělek z 20Dollars2Surf

Vydělávat se dá mnoha způsoby, ten nejčastější je, že necháte zapnutý surfbar a získáváte body. Bohužel zde je limit a to 10 000 bodů za jeden měsíc, víc nenasurfujete. Je to přibližně 167 hodin zapnutého surfbaru.

Při surfování můžete získat tzv. „surfer bonus". V surfbaru se vám zobrazují reklamy na které normálně neklikáte, ale vždy po nějakém čase se tam objeví banner s nápisem SURFER BONUS. Když na to kliknete, tak dostanete 1 - 1000 bodů na svůj účet. Ze zkušenosti vím, že čím déle máte surfbar zaplý, tím více pak dostáváte bonusových bodů.

Další možností výdělku jsou hry. První hra s názvem BingoSurf poskytuje každý den 1 hru zdarma, jinak musíte koupit více pokusů za surfpassy, o těch si řekneme potom. BingoSurf spustíte a počkáte, až se dokončí odpočet. Potom se začnou losovat míčky. Máte tam tabulku s čísly a pokud se vylosované číslo objeví ve vaší tabulce, pak je to dobře a můžete to číslo v tabulce označit. Takhle to uděláte se všemi čísly, dokud hra neskončí. Potom kliknete na potvrzení. Jde o to, abyste trefily se svými čísly jednotlivé sloupce. Abyste něco vyhráli, musíte mít v jednom sloupci 5 vylosovaných čísel, pokud nemáte, pak nic nevyhráváte. Pokud máte 1 sloupec, potom vyhráváte další pokus. Pokud máte 2 sloupce, vyhráváte $0.1, pokud máte 3 sloupce, vyhráváte $1. Se 4mi sloupci vyhráváte 1 surfpass a s 5ti sloupci, tedy máte označená všechna čísla v tabulce, vyhráváte jackpot, který je obrovský. Další hra je WheelSurf, kde máte každý den 2 hry zdarma, další hry opět koupíte pomocí surfpassu. Stačí spustit kolo štěstí a čekat, výhry vidíte v jednotlivých oddílech.

Další možnost, jak vydělat, je sekce Clicks bonus. Jelikož je zde registrováno velké množství lidí, kliky se objevují v průběhu dne a rychle se vyklikají. Za jeden klik dostanete 5 - 10 bodů. Nějaké kliky jsou s odpočtem a jiné jsou že musíte kliknout na stránce na odkazy, většinou 2 (to je rychlejší). Kliky můžete otevřít všechny najednou.

Další možnosti výdělku už závisí na surfpassech, které si buď koupíte (což se nevyplatí) anebo je vyhrajete. V sekci Super Referral se můžete stát super sponzorem. To znamená, že budete získávat 10% bodů od všech lidí, kteří právě surfují. Aktivních super sponzorů může být najednou pouze 10, takže doba, kterou budete super sponzor, se nedá pevně určit. Buď budete mít štěstí a zrovna si nikdo super sponzora nekoupí anebo budete mít naopak smůlu a budete super sponzorem pouze pár minut. V průměru získáte 5000 - 10000 bodů.

Pak je zde další soutěž, která se vztahuje k super sponzorům (Contest SP). Body, které ziskáte za super sponzoring, se sčítají a prvních 20 lidí dostane na konci měsíce odměnu.

Referral system (nejsilnější nástroj)

A pak tu máme samozřejmě silný referral systém, což je vlastně největší motivací tohodle systému. Metodami zmíněnými výše si vyděláte za 1 měsíc kolem 15 000 bodů + nějaké peníze, které získáte ve free hrách. Jenže to pořád dostáváte za činnost, kterou jste museli vykonat. Teď se trošku přehoupneme a budeme mluvit o pasivním příjmu. Co to je pasivní příjem ? Vy nic neděláte a přesto vyděláváte. Přesně do této fáze by se měl každý člověk snažit dostat. Vybudovat si silnou síť lidí pod sebou, a pak už jen přihlížet a vydělávat.

Získáváte tedy 10% ze všech lidí, kteří jsou registrováni pod vámi a to až do 10. levelu. To znamená, že surfbar doporučíte 3 lidem a každý z těch 3 lidí surfbar doporučí dalším 3 lidem a takhlec to půjde do hloubky a i z člověka v 10. linii dostanete 10% z jeho nasurfovaných bodů. To je velmi zajímavé. Takže pokud dodržíme rovnici, že každý sežene 3 lidi pod sebe, pak bude pod vámí 3x3x3x3x3x3x3x3x3x3 = 59 049 lidí. Pokud každý z těchto lidi nasurfuje 10 000 bodů, pak dostanete za měsíc 59 049 000 bodů, což je přibližně $5 904. Jo jasně, bavíme se zde o ideálním případě a nikdy nebude každý z členů pod vámi aktivní, ale počet lidí reálný je. Pokud se lidi budou snažit a každý sežene 3 lidi a těm bude pomáhat, potom to reálné je. Je třeba spolupracovat.

Registrace

Pokud jste se dostali až sem, udělali jste dobře. Můžete si zajistit dobrý pasivní příjem a neriskujete absolutně nic. Můžete si to jen vyzkoušet a když to půjde jo tak fajn a když ne tak hold toho necháte, ale nic neinvestujete a nic neztratíte.

 

Výdělek Surf za 1 min. = 1 bod / za měsíc maximálně 10.000 bodů / . Body se převádějí vždy 1 den v měsíci. Kurz 0.11$ - za 1000 bodů.

Referral systém : 10% v každé úrovni. (stejný zisk z refa jak v 1 tak v 10 úrovni) Počet referralů v těchto úrovních není nijak omezen.

Další možnosti výdělků:

Placené maily :
(maily s různou hodnotou - musíte si vaše nastavení svého účtu zaškrtnou yes pro Receive our newsletter a Receive special offers)
Za klik na váš banner - 10 bodů
Za zobrazeni vašeho odkazu - 1 bod
Clicks Bonus - (Paid to Click - denně min 10 x 10 bodů)
BINGO - každý den 1 tiket zdarma, /výhry: 1 line = další kredit na hru, 2 line = 10 centů, 3 line = $1, 4 line = Surf Pass, 5 line = JackPot/

WHELSURF - Kolo štěstí - 2 x denně

 

 

 

Dejte si pozor na svůj cashbar / reklamní ikonku na Vaší obrazovce/, pokud vidíte tento banner, klikněte na něj a vyhrajte! 1 až 1000 bodů.