Hravé Aukce

Registrace je opět zdarma, potřebuji pouze Váš Email.

Pro registraci mi prosím pošlete Váš Email.

Jak to funguje

Otevírací doba Hravých aukcí je denně od 08:00 do půlnoci. V aktuální nabídce je stále 7 až 10 produktů, které mohou být Vaše za zlomek jejich běžné prodejní ceny!

Produkty, které jsou již v aukci, mohou mít otevírací dobu kratší, než je otevírací doba Hravých aukcí, proto je u každého produktu zobrazena vlastní otevírací doba.

Vydražené produkty jsou automaticky nahrazovány novými produkty, které máme připravené k dražbě. Proto doporučujeme čas od času obnovit zobrazení stránky s aukcemi, abyste měli aktuální informace.

Vyvolávací cena každého produktu je 0 Kč a aukční cena může být jedním příhozem navýšena pouze o 0.10 Kč (10 haléřů).

Přihazovat můžete v rámci aukčního času, který je u různých produktů proměnlivý od 15 vteřin až do 5 minut. Aukční čas reguluje administrátor tak, aby každá aukce byla co nejvíce zajímavá a napínavá!

Vaším příhozem je během otevírací doby aukční čas automaticky nastaven zpět na stanovenou maximální hodnotu a systémový timer ji po sekundách začne odpočítávat znovu k nule. Pokud během dalšího aukčního cyklu nikdo další nepřihodí, stáváte se vítězem aukce a produkt můžete (přesněji řečeno musíte - je to aukce :) zakoupit za okamžitou aukční cenu, která se většinou pohybuje v řádu deseti, maximálně stokorun!

Je možné přihazovat i mimo otevírací dobu aukce. V takovém případě se zapíše příhoz, ale zbývající čas aukce se nezmění, zůstane na stejné hodnotě do znovu spuštění podle otevírací doby. Například aukce byla zastavena o půlnoci se zbývajícím časem 1 vteřina a poslední přihazující byl xxx. Vy si přivstanete a ještě před osmou přihodíte. Přesně v 8:00 se aukce znovu spustí a pokračuje v odpočtu. Vteřina je rychle pryč, nikdo další nepřihodil a vy vyhráváte!

Co musíte udělat, abyste se mohli zúčastnit Hravých aukcí?

Především musíte mít k dispozici nějaké příhozy. Ty nejsnadněji získáte tak, že se zcela zdarma a nezávazně zaregistrujete a my Vám dáme jako dárek 10 příhozů do začátku! Za každý další den, kdy se pak přihlásíte ke svému účtu na Hravých aukcích, od nás dostanete ještě další 2 příhozy! Už tyto bonusové příhozy Vám mohou přinést štěstí a dovést Vás k vítězství v aukci!

Pokud se zatím nechcete registrovat, máte možnost přihodit prostřednictvím SMS zprávy. I takový příhoz může být vítězný! Náš administrátor Vás pak bude kontaktovat na telefonním čísle, ze kterého byla odeslána vítězná SMS.

Pravému hráči ale bonusové příhozy nestačí, proto nabízíme také příhozy k zakoupení, a to v balíčcích od 3 do 250 příhozů. Příhozy mohou nakupovat pouze registrovaní uživatelé za využití hned několika platebních metod.

Produkty hmotné povahy nabízené na Hravých aukcích jsou vždy nové a s platnou zárukou garantovanou výrobcem nebo dodavatelem!

Potřebujete vědět víc? Doporučujeme Vám prostudovat FAQ (Často kladené dotazy ), Tipy a triky a Obchodní podmínky.

Přejeme hodně štěstí! Jsou to Hravé aukce, je to hra!

Tým HRAVÉ AUKCE