Reklama

I PROVIZE ( registrace zdarma ZDE )

Máte své internetové stránky a chcete začít vydělávat na internetu? Zkuste iProvize.cz

 

Pokud svůj Web nemáte, tak si ho zdarma a jednoduše založte na www.webnode.cz

 

 

O provizním systému iProvize.cz

Máte své internetové stránky?

     Provizní systém iProvize.cz Vám může přinést bezpracný zajímavý zisk. Nechte své internetové stránky vydělávat za Vás!

Jak iProvize.cz funguje?

     Na svých stránkách propagujete služby našich inzerentů. Pokud návštěvník Vašich stránek přejde na web inzerenta (přes banner na vašem webu, atp.) a objedná si zde nějakou službu či produkt, získáte ze zaplacené částky procentní provizi. Například při ceně zboží 5000,- a provizi 7% získáte 350Kč. Systém iProvize.cz se sám automaticky stará o zobrazování reklamy a díky tomu je tento výdělek opravdu bezpracný.

     Dalším způsobem výdělku je partnerský program. Pokud se někdo zaregistruje na iProvize.cz přes speciální adresu s vaším uživatelským jménem, získáváte 10% z každé připsané částky na jeho účet.

      Systém je jednoduchý, transparentní a lehce kontrolovatelný. Získáte online přístup, kde budete moci sledovat stav Vašeho účtu a měnit nastavení reklamy. Budete mít také na výběr celou řadu reklamních formátů (různé velikosti bannerů, textová reklama a reklamní lišty), které si budete moci umístit v libovolném počtu na Vašich stránkách.

 

 

Jak začít vydělávat na internetu?

     Stačí se zaregistrovat na Máte své internetové stránky a chcete začít vydělávat na internetu? Zkuste iProvize.cz, nastavit si parametry reklamy a vložit do svých stránek vygenerovaný HTML kód. Poté se již na Vašem webu zobrazuje reklama.

Jak obdržíte svůj výdělek?

     Na svém účtu v systému iProvize.cz máte vždy online přehled o zisku. Stačí jen zažádat o vyplacení a po vyřízení písemností Vám částku pošleme na Váš bankovní účet.


Zaregistrujte se nyní a začněte vydělávat peníze přes internet.

Máte své internetové stránky a chcete začít vydělávat na internetu? Zkuste iProvize.cz